Logo kniha Hodinky

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

 • 1
  Vyberte o jaký produkt a o kolik kusů máte zájem.
 • 2
  Vyplňte dodácí údaje a napište, pro koho chcete věnování.
 • 3
  Zvolte Vámi preferovaný způsob platby.
 • 4
  Pečlivě zkontrolujte údaje a klikněte na Odeslat objednávku.
Knihu Hodinky lze jednoznačně vystihnout přívlastkem krásná. Krásná obálkou, krásná příběhem, krásná stylem napsání. Veronika Jonešová má výjimečný dar hladit čtenářovu duši; každou napsanou řádkou vás ujišťuje, že svět je ještě v pořádku. Už to by samo o sobě mohlo ke čtenářskému zážitku stačit, román je ovšem také napínavý, a to od samého počátku do konce. Člověku se až nechce věřit, že jde o prvotinu a že v jedné mladičké autorce může dřímat tolik talentu.
Lenka Pastorčákováspisovatelka, bývalá tisková mluvčí Zoo Praha, novinářka a televizní moderátorka
I když české autory moc často nečtu, v případě Hodinek jsem udělala výjimku. A byla jsem neskutečně mile překvapená. Vůbec bych neřekla, že jde o prvotinu. Příběh Patricie a Samuela mne neskutečně pohltil a donutil knihu přečíst na jedno posezení. Retrospektivní styl vyprávění ji neskutečně sedí, stejně jako více vypravěčů. Nemáte čas se nudit - buď se o postavy bojíte a se zatajeným dechem čekáte, co se stane dál, nebo se s nimi smějete a užíváte si romantiku. Rozhodně jedna z nejlepších knih, které jsem letos četla.
Kateřina Kopišťováknižní blogerka (Vendea), absolvent literární dokumentaristiky a teorie čtenářství
Laskavý příběh o lásce, která zvládne i odloučení. Debut mlaďoučké autorky, která na svůj věk vstupuje do literárního pole se skvěle propracovanou psychologií postav a napínavým dějem.
Simona Fischerováabsolvent bohemistiky, recenze pro Lidové noviny